Послуги

Наше головне завдання – це створення комфорту і затишку для всіх відвідувачів. Готель пропонує комплекс послуг і високий рівень обслуговування для кожного гостя.
Чи збираєтеся на ділову зустріч в Києві? Наш готель забезпечить вам хімчистку, прання і прасування вашого костюма, а також трансфер до пункту призначення. Провести переговори, семінари та тренінги можна не виходячи з готелю, скориставшись конференц-сервісом з харчуванням і кава-брейками.
Нерідко ділові люди мають дуже щільний графік, що, найчастіше, передбачає відсутність часу на себе. Готель “light hotel & hub” має власний салон краси, де можна привести себе в порядок і розслабитися.

Прасувальна кімната

У довгій дорозі ми практично завжди стикаємося з пом`ятою одягом. Але це зовсім не біда, ви завжди можете скористатися нашою прасувальною кімнатою.
Спеціально організоване приміщення для прасування білизни та предметів одягу, де в користування надаються прасувальні приналежності: праска, прасувальна дошка.

Трансфер

Замовити таксі в аеропорт, на вокзал або поїздок по місту, Ви можете звернутися до адміністратора. Адміністратор Готелю з радістю прийме Ваше замовлення і організують будь-яку поїздку. Дана послуга оплачується додатково.

Кімната для куріння

Відповідно до Закону України, Забороняється  куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів, на всій території готелю (в номерах, коридорах, холі, ресторані, залі і тд.) крім спеціально відведених для куріння місцях.

В готелі обладнана спеціально відведена кімната для куріння, де Ви можете провести час не заважаючи іншим гостям.

Салон краси

Коли ми приїздим на відпочинок, кожен з нас прагне приділити більше уваги своєму зовнішньому вигляду і догляду за собою. Адже, погодьтеся, проводячи час на курорті, так хочеться бути у всеозброєнні шарму, притягувати увагу, випромінювати сяйво, гармонію і красу. З радістю запрошуємо всіх Гостей отримати висококласне обслуговування майстрів краси прямо на території готелю.